29 Şubat 2012 Çarşamba

Aşkın 4 Hali

Aşkın bu 4 halini, 4 mevsime benzetebilirmiyiz deseniz, cevabım evettir.. Aşkın gerçek rengini ve hilerini şahsen doğada görürüm bazen. Tarifi imkansız hislerin tercümanıdır bazen.

İlk Aşk


İlk aşk bambaşkadır.Saf ve temizdir.Ne yaparsanız yapın ilk aşk asla unutulmaz.Bazen ben o kişiye nasıl aşık oldum diye üzülebiliriz.Bazen ise iyki o benim ilk aşkım olmuş diyebiliriz.Kısacası bu durum kişiden
kişiye değişir.Ama değişmeyen tek şey İlk AŞK ASLA UNUTULMAZ.

Platonik Aşk
Platonik aşk denilince akla gelen düşünce sen onu seviyorsun ama onun bundan haberi yok.Düşünsenize siz platonik aşkınızı gördüğünüz de eliniz ayağınız titrerken onun bu durumdan hiç haberi yok farkında değil ne kadar üzücü bir durum. Platonik aşk sonu her zaman hüsran...

Yıldırım Aşkı
Yıldırım aşkı = ilk görüşte aşk.Yıldırım aşkı var mı ? yok mu? bu konu tartışmaya açıktır. Fakat ilk görüşte aşk yaşanmıyor değil. Tabi bu durum kişiden kişiye değişiyor. Bazı kişiler ilk görüşte aşık olabiliyor bazıları ise tanıdıktan sonra o kişiyi iyi keşfettikten sonra aşık olabiliyor.

Yasak Aşk

Çoğu zaman aşık olduğumuzda bir takım engeller karşımıza çıkar.Bir takım kişiler sevdiğimizle görüşmemize veya onunla olmamıza engel olurlar.Veya aşık olduğumuz kişi ile aramızda bir takım şartlar engel olmaktadır.Bu sebepden dolayı gizlice yaşanır bu aşk. İşte bu yasak aşktır..

Tüm aşık gönüllere selamlar olsun.

Yazar Beyin 

0 yorum:

Yorum Gönder